Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

PVC Fatra LINO - DOMO 2417-2

Cena s DPH: 295.00 Kč / m2

Balení: 1 m2

Dostupnost (dny): skladem

Výrobce: Fatra

Varianty

Typ varianty Počet Balení
PVC Fatra Domo 2417-2

Parametry produktu

tloušťka materiálu: 1,5 mm

oblast použití: 23 bytová vysoká třída

šíře role: 2 m

balení: 1 m2

délka role: 20 bm

nášlapná vrstva: 0,3 mm

Podrobný popis produktu

Tato heterogenní podlahovina disponuje nejvyšším stupněm zátěže, aplikace je možná v komerčních prostorách i lehkém průmyslu.

Podlahové krytiny kromě své estetické a užitné funkce musí splňovat ty nejvyšší hygienické standardy, proto je horní vrstva vytvořena pomocí UV tvrditelného PUR laku. Vytvrzený PUR lak vytváří souvislý nános, který umocňuje atraktivní vzhled dekoru, zvyšuje odolnost povrchu proti chemikáliím a usnadňuje údržbu. PUR lak je ošetřen metodou SILVER block, která vytváří štít proti nežádoucímu působení mikroorganismů. Ochrany je dosaženo začleněním aditiv na bázi sloučenin stříbra do formulace laku, přitom se ionty stříbra po vytvrzení laku stávají trvalou součástí takto vytvořeného nánosu. Účinnost SILVER block ochrany byla testována a ověřena nezávislou zkušebnou dle mezinárodní normy ISO 22196:2011.

Soubory ke stažení:

Návod na údržbu PVC-CV-Linolea v domacnosti.pdf
Návod na údržbu PVC-CV v objektech.pdf

Další obrázky: