Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Historie firmy

Firma byla založena roku 1995. První dva roky jsem pracoval sám, většinu produkce tvořila montážní truhlářská práce a dřevěné podlahy. Postupem času jsem zaměstnal podlaháře a začali jsme pokládat všechny podlahoviny: PVC, linoleum, koberce, korek, mozaiky, parkety, vlysy, prkna, plovoucí podlahy, laminátové podlahy, třívrstvé a dvouvrstvé parkety, sportovní podlahy . Renovace podlah, broušení betonu, frézování úpravu betonů, Měření vlhkosti betonu a dřeva, údržbu podlah. Zřídili jsme půjčovnu brusek na parkety. První roky jsme vzorkovnu neměli a vzorky jsme vozili k zákazníkovi domů. V r. 1998 vznikla vzorkovna v našem rodinném domku. V r.2005 vznikla prodejna v Lanškrounu na náměstí o rozloze 60 m2. V brzké době jsme poznali že náměstí není vhodné pro podnikání v našem oboru. Byly velké problémy s parkováním a s vykládkou zboží. Především z těchto důvodů jsme se po jednom roce v březnu 2006 stěhovali do opravené budovy na okraji Lanškrounu. Otevřeli jsme prodejnu o rozloze 250 m2 zařízenou ve stylu, který není v Lanškrounu ani v okolí k vidění. V Letohradě jsme zvětšili prodejnu na 150m2 a v Lanškrounu v srpnu 2007 otvíráme druhé poschodí. Tímto vzniklo v Lanškrounu jedno z největších podlahových studií v české republice. Prodejní plocha je nyní 500 m2 + 100 m2 skladových prostor, a pro zákazníky máme 30 parkovacích míst. Naše prodejna uspokojí nejen zákazníka , který má o své budoucí podlaze konkrétní představu, ale také zákazníka, který k nám přichází bez jakékoliv vize o své budoucí podlaze. Nabízíme velký výběr materiálu pro pokládku a údržbu podlah.

Domníváme se, že se nám podařilo vytvořit prostředí, ve kterém se lidé cítí příjemně, uvolněně, získají inspiraci a představu o tom jaká podlaha bude pro jejích domov, či jiný prostor ta nejvhodnější. Toto vše jsme dokázali díky velké rozloze prodejny a položení 150 vzorů podlahovin přímo na podlahu. Položeno je u nás 170 m2 dřevěných podlah, 70 m2 plovoucích laminátových podlah, 40 m2 korkových podlah, 70 m2 PVC, 150 m2 přírodního linolea. Zákazník se může tedy po svojí budoucí podlaze projít. Pro děti máme připravené dva dětské koutky, v přízemí mají velkou tabuli na malování, stoleček na malování a na zeď jsou promítány pohádky. V prvním poschodí je houpačka a stoleček na malování. Velkou pozornost samozřejmě věnujeme průběžnému vzdělávání prodavačů a podlahářů to co se týká odborných znalostí veškerého sortimentu. Prodavači a podlaháři se zúčastňují několikrát do roka odborných školení a seminářů.