Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Podložka pod koberec Endura

Cena s DPH: 234.74 Kč / m2

Balení: 15.07 m2

Dostupnost (dny): skladem

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Endura

Parametry produktu

balení: 15,07 m2

rozměry: 11x1,37 m

tloušťka materiálu: 6,75 mm

váha materiálu: 2425g/ m2

Podrobný popis produktu

Podložky pod koberce dodájí vašemu koberci výrazně vyšší pochozí komfort společně s zvukovou a tepelnou izolací.
Podožka je vyrobena ze 72% z recyklovaných pneumatik. Díky vysokému obsahu gumy, a špičkovému provedení je výsledkem velmi odolná podložka. Z důvodu jejího vysokého hodnocení vůči opotřebení je bezkonkurenční pro instalaci v extrémě namahaných prostorách a řeší tak problém se shrnováním koberce. Tento typ je využíván zejména pro komerční použití a v bytové výstavbě s kombinací na podlahové topení. Podložka je testovaná a je potvrzeno že podložka je zdravotně nezávadná a nemá výrazné aroma.
Pod koberce s nedostatečným podkladem, tzn. na slabém filcu, doporučujeme pouze podložky z vyšší hustotou, tj. hyperLIFT, hyperTREAD, Endura. Pod koberce s normálním podkladem, tzn. AB, Juta, syntetická mřížka a silný filc, lze použít veškeré námi nabízené podložky.

Další obrázky: