Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Imregnační prostředek Dr. Schutz CC - Baygard - ochrana koberce

Původní cena s DPH: 574.75 Kč / ks

Cena po slevě s DPH: 402.33 Kč / ks

Sleva: 30%

Balení: 1 ks

Dostupnost (dny): skladem

Výrobce: Dr.Schutz

Varianty

Typ varianty Počet Balení
CC - Baygard - ochrana koberce - 500 ml
CC - Baygard - ochrana koberce - 5 l

Parametry produktu

balení: 1 ks

spotřeba: 500 ml = 20 m2

pH hodnota: 6,5

Podrobný popis produktu

Imregnační prostředek Dr. Schutz CC – Baygard – ochrana koberce

Protišpinivá dlouhodobá ochrana textilních podlahovin. Obalí vlákno neviditelným ochranným filmem. Nečistota se nezachytí na vlákně a může být účinně vysáta. Výsledkem je čistý, barevně jasný, nezašedlý koberec.
CC-Baygard stabilizuje vlákno a podpoří jeho přirozenou regeneraci. Deformacím a zplstnatění vlákna na kobercích bude tímto zamezeno, sešlapání a vytváření vychozených cestiček omezeno. Při mokrém čištění hustého a vysokého vlákna je zamezeno tvoření tzv. „efektu beránčí kůže“. Výsledkem je jasná struktura a vzor koberce a dlouholetá ochrana před šednutím a plstnatěním.
CC-Baygard zůstává stálý při vysávání prachu a při mechanickém zatížení (např. ochození) až do 3 let.
CC-Baygard udržuje textilní tapety a potahy stěn čisté a snadno se udržující. Prakticky žádné ušpinění textilních tapet a potahů stěn vlivem pohybu vzduchu, obzvláště v okolí klimatizace a topení.

Použití
Textilní podlahoviny, potahy stěn a textilní tapety ze všech běžných vláken jako polyamid, polyacryl, polypropylen, polyester, vlna, bavlna a jejich směsí. Použitelný také na dekorativní omítku. Dbejte pokynů ve speciálním návodu na ošetřování podlahoviny popř. upozornění pro materiál, který budete impregnovat.

Soubory ke stažení:

Technický list

Další obrázky:

CC_baygard_ochrana_koberce.jpg