Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Dřevěné plovoucí podlahy Meister PS 300 Residence přírodní olej Dub espresso živý 8580 autentická struktura

Cena s DPH: 2,043.69 Kč / m2

Balení: 1.01 m2

Dostupnost (dny): Skladem

Výrobce: Meister

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Dřevěné plovoucí podlahy Meister PS 300 Residence přírodní olej Dub espresso živý 8580 autentická struktura

Parametry produktu

balení: 1,01 m2

nášlapná vrstva: 2,5 mm

rozměry lamely: 1187 x 142 x 13 mm

záruka: 25 let

Podrobný popis produktu

Dřevěné plovoucí podlahy Meister PS 300 Residence přírodní olej Dub espresso živý 8580 autentická struktura

Lamelová prkna maxi formátu jsou dodnes trendem. Naše podlahy jsou vybaveny olejovanými povrchy a pečlivě zpracovanou celoobvodovou V-drážkou, která ještě zvýrazní formát těchto lamel. V souhře s vybranými druhy z pravého dřeva v harmonickém nebo živém třídění a novými zušlechťujícími úpravami, jako například hrubou pilovanou strukturou, je možné realizovat nejrůznější styly zařízení interiéru.

Přírodní oleje a vosky jsou základem nových povrchů našich dřevěných podlah olejovaných přírodním olejem. Weartec Nature proniká hluboko do dřeva a vytváří ochranný, prodyšný povrch. Tento druh zušlechťující úpravy vytváří přirozený vzhled s decentní brilancí, zvýrazní fládrování, jakož i strukturu, má účinky regulující vlhkost, a zajišťuje zdravé prostorové klima. Všechny dřevěné podlahy s povrchem Weartec Nature mají finální úpravu a po pokládce se dokonce nemusejí ani ošetřit olejem. Povrch olejovaný přírodním olejem však vyžaduje pravidelné ošetřování, které dodá podlaze přirozený starobylý vzhled a zároveň zajistí mimořádnou odolnost. V případě potřeby se může podlaha bez zbroušení naolejovat a po částech opracovávat.

1-lamela (parketa)
celoobvodová V-drážka
zámkový spoj Masterclic Plus
cca 2,5 mm nášlap z ušlechtilého dřeva
tloušťka: 13 mm
délky: 1187 mm
šířky: 142 mm

Další obrázky: