Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Dr. Schutz CC - Mat 3000 PU

Původní cena s DPH: 385.68 Kč / ks

Cena po slevě s DPH: 269.98 Kč / ks

Sleva: 30%

Balení: 1 ks

Dostupnost (dny): skladem

Výrobce: Dr.Schutz

Varianty

Typ varianty Počet Balení
CC - Mat 3000 PU - 750 ml
CC - Mat 3000 PU - 5 l
CC - Mat 3000 PU - 10 l

Parametry produktu

spotřeba: 750 ml na 15m2

balení: 1 ks

stupeň lesku: 10-15

pH hodnota: 8,5

Podrobný popis produktu

Dr. Schutz CC – Mat 3000 PU

Polymerová disperze s obsahem polyuretanu pro ošetření nově položených nebo základně vyčištěných podlahovin v objektech, pokud tyto nemohou být opatřeny tvrdým polymerovým ochranným filmem nebo není možné ošetření CC-PU-systémem. Díky speciální polymerní kombinaci je velmi dobře vhodný také k rychlému oživení podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální je také pro ošetření a běžné denní čištění v domácnostech. Chrání povrch elastickým, protiskluzným, matným ochranným filmem. Zamezuje přilnutí nečistot a zjednodušuje běžné čištění. Je vhodný pro sanaci ochranné vrstvy metodou High-Speed.

Použití
Podlahoviny z PVC, CV, LINOLEUM. Použití na podlahovinách z polyolefinu, gumových a kamenných podlahách je podmíněně možné, ale nutno nejprve vyzkoušet. Dbát na doporučení v návodu na konkrétní podlahovinu.

Soubory ke stažení:

Technický list

Další obrázky:

mat3000.jpg