Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Dr. Schutz CC - Inolit aktivní prášek 1 kg

Původní cena s DPH: 431.06 Kč / ks

Cena po slevě s DPH: 301.74 Kč / ks

Sleva: 30%

Balení: 1 ks

Dostupnost (dny): 10

Výrobce: Dr.Schutz

Varianty

Typ varianty Počet Balení
CC - Inolit aktivní prášek 1 kg

Parametry produktu

balení: 1 ks

spotřeba: 1 kg na 10 m2

Podrobný popis produktu

Dr. Schutz CC – Inolit aktivní prášek 1 kg

Kyselý čistící prášek s bezkřemíkovými zdrsňovacími přísadami určený pro čištění po ukončení stavebních prací a k základnímu čištění kyselinovzdorných dlaždic a kamenných povrchů. Oblasti použití jsou všude tam, kde se tvoří vápencové usazeniny společně s nečistotami. Také budou spolehlivě odstraněny i usazeniny od moči, sazí, mastnoty a rzí.

Použití
Je určen pro čištění kyselinovzdorných glazovaných, neglazovaných, leštěných a neleštěných keramických obkladů a dlažby (např. i v plaveckých bazénech), leštěné kameniny, tvrdých kamenů (např. granit, gabbro, orthogneis), kamenných podlah, sanitární keramiky, zahradních jezírek, fontán, ušlechtilé oceli V4A. Není vhodný pro povrchy citlivé na kyseliny (např. mramor, vápenec, leštěný umělý kámen, kyselinám neodolné emaily a glazury).

Další obrázky:

inolit.jpg