Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Dr. Schutz CC - Dezinfekční prostředek

Původní cena s DPH: 774.40 Kč / l

Cena po slevě s DPH: 542.08 Kč / l

Sleva: 30%

Balení: 5 l

Dostupnost (dny): 10

Výrobce: Dr.Schutz

Varianty

Typ varianty Počet Balení
CC - Dezinfekční prostředek

Parametry produktu

spotřeba: 5 l na 1 500 m2

balení: 5 l

pH hodnota: 10

Podrobný popis produktu

Dr. Schutz CC – Dezinfekční prostředek

Tekutý koncentrát bez aldehydu na bázi alkylaminu pro dezinfekci vytíráním. Působí proti bakteriím, plísním, houbám a virům (např. proti viru Hepatitis-B). Kombinace účinné látky s aniontovými popřípadě neiontovými tenzidy umožňuje vysokou aktivitu přípravku na povrchu, vynikající schopnost pohlcování nečistot a čistící účinek při zároveň nízké hodnotě pH. Testován podle standardních metod DGHM a směrnic DVG.

Použití
Je určen pro dezinfekci neporézních, tvrdých, omyvatelných (vodě odolných) povrchů (podlahy, stěny, stoly, židle, umyvadla apod.) v nemocnicích, lékařských praxích, veřejných místnostech (školy, sportoviště, plavecké bazény), a sektoru úpravy a zpracovávání potravin. Rozsah použití je od nemocniční prevence až po nasazení v potravinářském zpracovatelském průmyslu.

Soubory ke stažení:

Technický list

Další obrázky:

CC_dezinfekcni_prostredek.jpg