Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Dr. Schutz CC - Aktivní čistící přípravek R 280

Původní cena s DPH: 249.56 Kč / ks

Cena po slevě s DPH: 174.69 Kč / ks

Sleva: 30%

Balení: 1 ks

Dostupnost (dny): skladem

Výrobce: Dr.Schutz

Varianty

Typ varianty Počet Balení
CC - Aktivní čistící přípravek R 280 - 750 ml
CC - Aktivní čistící přípravek R 280 - 10 l

Parametry produktu

spotřeba: 750 ml = 500 m2

balení: 1 ks

pH hodnota: 8,5

Podrobný popis produktu

Dr. Schutz CC – Aktivní čistící přípravek R 280

Neutrální aktivní čistící přípravek pro mezistupňové čištění podlahovin a pro šetrné odstraňování silného znečištění a mastnot bez narušení ochranných polymerových disperzí. Je vhodný také k čištění po ukončení stavebních prací u lehce znečištěných podlahovin v domácnostech a u přírodního linolea, pokud má zůstat ochranný film z výroby zachován. Jeho použití je možné i pro čištění omyvatelných povrchů. Má vynikající čistící a emulzní vlastnosti a je šetrný vůči pokožce.

Použití
Podlahy z umělých hmot (PVC, CV, Polyolefin), linoleum, kaučukové podlahy, přírodní a umělý kámen. Je vhodný také na čištění lakovaných, smaltovaných a umělohmotných povrchů (dveře, stoly, skříně, kachle, obklady, keramika apod.). Dbejte pokynů ve speciálních návodech na ošetřování podlahovin.

Soubory ke stažení:

Technický list

Další obrázky:

R280.jpg