Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Bruska podlahová jednokotoučová Candia

Cena s DPH: 900.00 Kč / ks

Balení: 1 ks

Dostupnost (dny): skladem

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Denní
Víkendové
Záloha při půjčení stroje

Parametry produktu

balení: 1 ks

Podrobný popis produktu

Půjčovna brusek – půjčovna Lanškroun – brusky na podlahy – jednokotoučová Can­dia

Brusivo Vám zapůjčíme a po navrácení zaplatíte pouze spotřebované množství.

Půjčení je možné pouze osobně ve firmně Podlahy Turek Lanškroun

Candia představuje brusku bezvýhradně koncipovanou pro dokonalé jemné broušení dřevěných podlah a mezibroušení laku, jakož i pro náročné opracování podkladu při nové pokládce a sanaci. Vlastní koncept brusky se výrazně odlišuje od jiných jednokotoučových brusek, které vycházejí z konstrukce čistících strojů. Tento rozdíl je dobře patrný na prachotěsně uzavřeném krytu brusky, čímž je zabezpečen prakticky bezúdržbový chod motoru. Vodící tyč je vyrobena z hliníkového profilu a je na ni možno snadno připevnit doplňkové příslušenství. Optimální uložení hnacího soustrojí zaručuje vynikající jemný obrus, stejně jako efektivní hrubé opracování podkladu. Ergonomicky tvarované držadlo poskytuje uživateli i v při těch nejtěžších pracích plnou kontrolu nad strojem. Vodící tyč lze snadno a plynule polohovat. Bruska Candia nabízí bezproblémové ovládání a možnost dlouhého broušení bez fyzické únavy. Kompletní vodící tyč lze velmi snadno odmontovat a tím například umožnit bezproblémový transport na velmi malém prostoru.

TECHNICKÁ DATA

jednofázový motor – 230 V/ 1,2 kW

tepelná pojistka proti přetížení

pojistka – 16 A

průměr brusného talíře – 406 mm

počet otáček talíře – 180 / min.

hmotnost – ca. 45 kg

Nekompromisní bruska pro dokonalé jemné broušení a mezibroušení laku, stejně jako pro náročné opracování podkladu. Pro odsávání prachu se doporučuje používání externího vysavače.

Bruska Candia je dodávána s univerzálním talířovým unašečem brusných a leštících prostředků. Součástí dodávky je základní příslušenství.

Ceník brusiva

Další obrázky: