Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha - Dub přírodní - 3 parketa

Původní cena s DPH: 908.00 Kč / m2

Cena po slevě s DPH: 799.00 Kč / m2

Sleva: 12.0044%

Balení: 1.92 m2

Dostupnost (dny): skladem

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha - Dub přírodní - 3 parketa

Parametry produktu

balení: 1,92 m2

nášlapná vrstva: 2,5 mm

Rozměry lamely: 2400 x 200 x 13 mm

záruka: 25 let

Podrobný popis produktu

Třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha – Dub přírodní – 3 parketa

Třívrstvá dřevěná podlaha je tvořená 2,5 mm silnou nášlapnou vrstvou dubu, vysoce odolnou HDF nosnou deskou, která je zespodu opatřena protitažnou dýhou, která zajišťuje tvarovou stabilitu lamely.
Nášlapná vrstva podlahy je sedmkrát lakovaná přírodně matným lakem Duratec Plus. Je obzvláště odolná, jednoduchá na údržbu a samozřejmě ekologická, protože neobsahuje rozpouštědla. Směs laků v jednotlivých vrstvách a jejich uspořádání umožňuje v budoucnu další případné zbroušení podlahy. Celá struktura je bez formaldehydu, UV vytvrzená a ekologicky zpracovaná nezávadným akrylovým lakem. Duratec Plus nabízí povrch lamely vysoké životnosti a jednoduché údržby.
HDF nosná deka je vysoce odolná, impregnovaná proti vlhkosti, opatřená zámkovým spojem MasterClick. Ten zajišťuje rychlou a snadnou pokládku bez lepení.
Podlahu je možné položit jednoduše jako plovoucí za použití vhodné podložky nebo je možné ji celoplošně přilepit. Podlaha pak získá masivnější zvuk.
Třívrstvé podlahy s HDF nosnou deskou jsou výbornou volbou i pro podlahy s podlahovým topením.

Další obrázky: