Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

WICANDERS Dawn - plovoucí korková podlaha s keramickým lakem Xtreme WRT

Původní cena s DPH: 1,059.00 Kč / m2

Cena po slevě s DPH: 900.15 Kč / m2

Sleva: 15%

Balení: 2.136 m2

Dostupnost (dny): 4-6 týdnů

Výrobce: Likor

Varianty

Typ varianty Počet Balení
WICANDERS Dawn - plovoucí korková podlaha s lakem Xtreme WRT

Parametry produktu

rozměry: 905 x 295 mm

tloušťka materiálu: 10,5 mm

balení: 2,136 m2

Podrobný popis produktu

WICANDERS Dawn – plovoucí korková podlaha s keramickým lakem Xtreme WRT

Korkové plovoucí podlahy Wicanders lakované mají z výroby několik vrstev laku, tzn. že podlaha se dodává s finální povrchovou úpravou.
Lak Xtreme WRT je založený na keramických sloučeninách přátelských k životnímu prostředí. Lak se skládá z drobných keramických částeček, které chrání podlahu proti oděru a poškrábání.
Díky zámkovému spoji Corklock je pokládka rychlá a snadná.
Tyto podlahy jsou vhodné do domácností až s vysokou zátěží (zátěž 23) a do komerčních prostor s nízkou zátěží (zátěž 31).
Výrobce u korkových plovoucích podlah s lakem Xtreme WRT poskytuje 15 let záruku na opotřebování povrchu při umístění v domácnostech a 5 let záruku na opotřebování povrchu při umístění v komerčních prostorách s nízkou zátěží.
Doporučení:
Před pokládkou korkové plovoucí podlahy s povrchovou úpravou lakem Xtreme WRT dejte pod plovoucí podlahu PE fólii. Výhoda: není nutná další vyrovnávací podložka (tyto podlahy již mají korkovou podložkou z výroby). Pro ochranu spár mezi lamelami zvláště proti vnikání vody a vlivu vlhkosti, doporučujeme nanést uzavírající ochranný lak LMS 2. Nejprve naneste nerezovou špachtlí adhesivní lak Lobadur WS 2K Contact a po zaschnutí cca 2 hod přelakujte 2 vrstvami laku LMS 2. První vrstvu opět špachtlí a po cca 8 hodinách druhou vrstvu válečkem. Vhodný prostředek pro údržbu těchto podlah je Loba ParkettCare.

Další obrázky: