Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Imregnační prostředek Dr. Schutz CC - Fleckschutz

Původní cena s DPH: 597.43 Kč / ks

Cena po slevě s DPH: 418.20 Kč / ks

Sleva: 30%

Balení: 1 ks

Dostupnost (dny): skladem

Výrobce: Dr.Schutz

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Imregnační prostředek CC - Fleckschutz

Parametry produktu

balení: 1 ks

balení: 400 ml

spotřeba: 400 ml = 10 m2

Podrobný popis produktu

Imregnační prostředek Dr. Schutz CC – Fleckschutz

Ochranná impregnace proti skvrnám. Obalí vlákno neviditelným ochranným filmem. Tekutiny (Coca-Cola, červené víno apod.) vyperlí a mohou být savým hadříkem jednoduše odstraněny, neboť nenajdou na vlákně žádné držení. Struktura, forma, omak a optický vzhled naimpregnovaného materiálu se nezmění. Ideální pro ošetření nových koberců, textilních podlahovin a čalounění bez ochranných impregnací a také pro oživení po mokrém čištění. Toxikologické dobrozdání – Fraunhofer Institut Toxikologie und Aerosolforschung Hannover.

Použití
Textilní podlahoviny, koberce a čalounění ze syntetických vláken (polyamid, polyacryl, polyester apod.), přírodních vláken (vlna, bavlna, sisal apod.) a jejich směsí. Vhodný také pro surovou a hladkou kůži. Pro užití v domácnostech, automobilech, na lodích, v obytných přívěsech, v nábytkářské oblasti. Dbát na doporučení v návodu na konkrétní podlahovinu.

Soubory ke stažení:

Technický list

Další obrázky:

CC_fleckschutz.jpg