Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Dřevěné plovoucí podlahy Meister PS 300 Residence lak matt Dub kouřový harmonický 8052

Cena s DPH: 2,334.09 Kč / m2

Balení: 1.01 m2

Dostupnost (dny): Skladem

Výrobce: Meister

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Dřevěné plovoucí podlahy Meister PS 300 Residence lak matt Dub kouřový harmonický 8052

Parametry produktu

balení: 1,01 m2

nášlapná vrstva: 2,5 mm

rozměry lamely: 1187 x 142 x 13 mm

záruka: 25 let

Podrobný popis produktu

Dřevěné plovoucí podlahy Meister PS 300 Residence lak matt Dub kouřový harmonický 8052

Lamelová prkna maxi formátu jsou dodnes trendem. Naše podlahy jsou vybaveny olejovanými povrchy a pečlivě zpracovanou celoobvodovou V-drážkou, která ještě zvýrazní formát těchto lamel. V souhře s vybranými druhy z pravého dřeva v harmonickém nebo živém třídění a novými zušlechťujícími úpravami, jako například hrubou pilovanou strukturou, je možné realizovat nejrůznější styly zařízení interiéru.

Přírodní oleje a vosky jsou základem nových povrchů našich dřevěných podlah olejovaných přírodním olejem. Weartec Nature proniká hluboko do dřeva a vytváří ochranný, prodyšný povrch. Tento druh zušlechťující úpravy vytváří přirozený vzhled s decentní brilancí, zvýrazní fládrování, jakož i strukturu, má účinky regulující vlhkost, a zajišťuje zdravé prostorové klima. Všechny dřevěné podlahy s povrchem Weartec Nature mají finální úpravu a po pokládce se dokonce nemusejí ani ošetřit olejem. Povrch olejovaný přírodním olejem však vyžaduje pravidelné ošetřování, které dodá podlaze přirozený starobylý vzhled a zároveň zajistí mimořádnou odolnost. V případě potřeby se může podlaha bez zbroušení naolejovat a po částech opracovávat.

1-lamela (parketa)
celoobvodová V-drážka
zámkový spoj Masterclic Plus
cca 2,5 mm nášlap z ušlechtilého dřeva
tloušťka: 13 mm
délky: 1187 mm
šířky: 142 mm

Další obrázky: