Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Bruska na podlahy pásová HUMMEL

Cena s DPH: 1,600.00 Kč / ks

Balení: 1 ks

Dostupnost (dny): skladem

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Denní
Víkendové
Záloha při půjčení stroje

Parametry produktu

balení: 1 ks

Podrobný popis produktu

Půjčovna brusek – půjčovna Lanškroun – brusky na podlahy HUMMEL

Brusivo Vám zapůjčíme a po navrácení zaplatíte pouze spotřebované množství.

Půjčení je možné pouze osobně ve firmně Podlahy Turek Lanškroun

Nejznámější parketářská bruska na světě. Ideální k opracování malých i velkých ploch. Dlouhodobě prověřená technická úroveň, poskytuje optimální kvalitu broušení zejména u problémových podlah.
Technický popis
Jednofázový motor 230 V / 2,2 kW
Tepelná pojistka proti přetížení
Pojistka 16 A
Šíře válce 200mm
Otáčky válce ca. 2500 1 / min.
Rozměr brusného pásu 200×750 mm
Celková hmotnost 78 kg
Legenda v technice broušení podlah: Bruska na broušení podlah Hummel od firmy Lägler. Je to první bruska na podlahy na světě s nekonečným brusným pásem a byla vyvinuta v šedesátých letech. Tisíceronásobně osvědčený systém je dnes nesporně jedničkou v opracovávání dřevěných podlah. Vedle příslovečné hospodárnosti, docílené optimálním pracovním výkonem a vysokou rychlostí výměny brusného pásu, platí za další přednosti vysoká kvalita práce a bezpečnost před úrazem, robustní konstrukce, která podle nejnovějších pracovně-lékařských poznatků optimalizuje odsávání prachu a náročný a únavný způsob práce.
Agresivitu brusného válce dosahuje pomocí speciálního tvarování silného gumového povlaku. Nad brusným válcem je umístěno napínací zařízení pásu s integrovaným, automaticky regulovatelným vedením pásu. Třístupňová regulace tlaku válce je ideálně sladěna s otáčkami válce, takže při odpovídajícím plynulém způsobu práce zabraňuje dokonce i vybrušování měkkého dřeva mozaikových parket a může tyto kritické oblasti použití obsloužit s optimální kvalitou broušení. Pro snadnou přepravu je možné jednoduše sundat motor a vodící trubici. Nechcete-li brusku pro přepravu rozkládat, je možné pro zjednodušení použít volné přídržné rameno.

Ceník brusiva

Soubory ke stažení:

hummel_manual.pdf

Další obrázky: