Sametový vinyl Forbo Flotex 5602 - š. 2 m

Původní cena s DPH: 1,137.40 Kč / m2

Cena po slevě s DPH: 966.79 Kč / m2

Sleva: 15%

Balení: 1 m2

Dostupnost (dny): doprodej-na poptávku

Výrobce: Forbo

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Sametový vinyl Forbo Flotex 5602 - š. 2 m

Parametry produktu

balení: 1 m2

šíře role: 2 m

hmotnost: 1,8 kg / m2

tloušťka materiálu: 4,3 mm

oblast použití: třída 33

záruka: 20 let

Podrobný popis produktu

Sametový vinyl Forbo Flotex 5602

Sametový vinyl Flotex spojuje ty nejlepší vlastnosti koberců a hladkých podlahových krytin v jeden unikátní produkt. Kolekce pestrých barev rozzáří každý interiér.
Flotex se skládá z pevného vinylu s dvojitým vyztuženým jádrem a hustě sametovým povrchem z vláken nylonu 6.6, upevněných pevně v základní vrstvě.

Vlastnosti krytiny Flotex:

Trvanlivý a hygienický - S více než 70 miliony nylonových vláken na m2 a dvojitou vyztuženou nosnou vrstvou obstojí Flotex v požadavcích každé i té nejrušnější domácnosti, a navíc má integrovanou antibakteriální vlastnost Sanitized, která nabízí stálou ochranu proti bakteriím, včetně MRSA a E.Coli a předchází hnilobě a zápachu v místnosti.
Snadná údržba - Flotex se snadno čistí za použití vysavače, zatímco jeho dokonalá odolnost znamená, že je vhodný do každé místnosti v domě. Flotex je také 100% voděodolný, což znamená, že polití tekutinou nebo rozsypání nečistot může být snadno uklizeno za použití techniky – zeškrábnutí – drhnutí- opláchnutí, což zachová Flotex jako nový.
Komfortní a odolný - Díky této unikátní konstrukci, poskytuje Flotex teplo a komfort koberců a navíc se snadno čistí a ošetřuje jako hladká podlahová krytina. Flotex je také protikluzný a to i když je vlhký.
Bezpečný a pohodlný -Všechna nylonová vlákna jsou vyrovnána a umístěna vzpřímeně do vrstvy lepidla, takže mohou reagovat stejným způsobem jak na chůzi tak na vozíky pohybující se po povrchu, aniž by zanechaly stopy nebo cesty. Flotex je perfektní povrch pro kolečkové židle.
Zdravé bydlení - Antimikrobiální ošetření základní vrstvy materiálu Flotex látkou Sanitized zajišťuje trvalou ochranu proti bakteriím jako MRSA a E.coli, nebo plísním. Flotex má také pozitivní vliv na život lidí trpících alergiemi. Navíc nezadržuje pachy a je odolný vůči hnilobě. To je důvod, proč Flotex obdržel souhlas Britského alergologického ústavu Allergy UK.
Záruka - Pro váš klid mají řady Flotex pro bytové použití 20 letou záruku od datumu nákupu. Pokud budete dodržovat předepsané pokyny pro údržbu, bude vypadat Flotex krásně po mnoho let.

Flotex je díky užitné třídě vhodný téměř do každých prostor.

Technický list Flotex
Instalace Flotex
Údržba Flotex

Další obrázky: