Plovoucí podlaha Meister LIC 400 S - 717 azurová - obdélník

Původní cena s DPH: 1,245.00 Kč / m2

Cena po slevě s DPH: 1,120.50 Kč / m2

Sleva: 10%

Balení: 1.91 m2

Dostupnost (dny): 7

Výrobce: Meister

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Plovoucí podlaha Meister LIC 400 S - 717 azurová - obdélník

Parametry produktu

rozměry: 910 x 300 mm

tloušťka materiálu: 9,8 mm

nášlapná vrstva: 2 mm

oblast použití: 23/32 třída

záruka: 10 let

balení: 1,91 m2

balení: 7 lamel

Podrobný popis produktu

Plovoucí podlaha Meister LIC 400 S.
Obdélníky velikosti 910×300 mm.
Lamely opatřené zámkovými spoji UNICLICK.
Přírodní linoleum tloušťky 2 mm nalisované na HDF desce vysoké hustoty, opatřené zespodu 1 mm korkovou protihlukovou podložkou. Další podložka pod podlahu již není potřeba.

Složení .
Základní surovinou je přirozený lněný olej. Získává se ze lněných semen. Lněný olej se přemění přívodem kyslíku na lněnoolejnou fermež. Poté se smíchá s přírodními pryskyřicemi, vápennou a dřevěnou moučkou. Zahřátá směs se nalisuje na osnovu a následně se nechá uschnout – z velké části přírodní a skutečně ekologický výrobek!
Požadovaný poměr tvrdosti a pružnosti dosahuje přírodní linoleum v sušicí komoře. Při sušení v komoře vzniká na povrchu mírný »žlutý odstín« – takzvaný film ze sušicí komory. Po pokládce tento film zaniká. Působením slunečních paprsků získává podlaha svoji původní barvu. Délka tohoto procesu závisí na intenzit slunečního záření. U světlých povrchů přírodního linolea se tento efekt projevuje zřetelněji než u tmavých povrchů. Proto se nedivte, když budete vybalovat právě zakoupené přírodní linoleum z kartonu. Vaše podlaha bude potřebovat trochu času, než najde svoji barvu.
Podlahy z přírodního linolea jsou obzvlášť odolné. Podlaha je vhodná pro měkká normovaná kolečka židlí, je odolná proti skvrnám, stálá na světle a antibakteriální.
Povrch Topshield je dvouvrstvá úprava založená na vodní bázi, která nabízí vylepšenou ochranu proti nečistotám a stopám po používání. Současně má tento povrch charakter onoho jedinečného materiálu: Naše podlahy z přírodního linolea jsou přírodním výrobkem s přirozeným půvabem a dotykem.
Podlahy z přírodního linolea MEISTER jsou ideální pro bytové i nebytové prostory při normálním používání, jako jsou kanceláře, čekárny, butiky atd. Mohou se pokládat i na podklady s kontrolovaným teplovodním podlahovým topením. Nejsou vhodné k pokládce ve vlhkých místnostech (koupelna, sauna atd.).
Především podlahy z přírodního linolea nabízejí díky komfortní technologii zámkového spoje neobyčejné možnosti – Speciálně u výrobků MEISTER. Za prvé – neboť jsou zámkové spoje, jež jsou vyfrézované s velkou přesností do velmi zahuštěné nosné desky (HDF), známy svojí extrémně vysokou rozměrovou přesností. Za druhé – dodáváme prvky z přírodního linolea ve dvou formátech, což značně usnadňuje hru barev a tvar!. Vše je možné – od klasické šachovnice až po široký blokový proužek.

Další obrázky: