Plovoucí podlaha Marmoleum Click čtverec 763876 Camel

Cena s DPH: 930.00 Kč / bal.

Balení: 1 balení

Dostupnost (dny): skladem, do vyprodání zásob

Výrobce: Forbo

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Plovoucí podlaha Marmoleum Click čtverec 763876 Camel

Parametry produktu

rozměry: 30 x 30 cm

tloušťka materiálu: 9,8 mm

nášlapná vrstva: 2 mm

balení: 1 balení

počet desek v balení: 7 ks

balení: 6,2 kg

oblast použití: 23/32 třída

Obsah balení: 0,63; m2

Podrobný popis produktu

Plovoucí podlaha Marmoleum Click
Její vrchní vrstvu tvoří materiál linoleum, který je vyráběn ze směsi obnovitelných surovin a tím nepoškozuje životní prostředí. Nejdůležitější složku tvoří lněný olej, který je získáván z rostlin lnu. Společným smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Pod vrchní vrstvou materiálu Marmoleum je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou 1 mm korku.
Díky vrchní vrstvě z materiálu Marmoleum můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Marmoleum zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstranit. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi.
V domě je podlaha vystavena značné zátěži.Marmoleum click je trvanlivá podlahovina a díky dvouvrstvé povrchové úpravě Topshield ještě odolnější vůči nečistotám a otěru. Kvalitní přírodní pigmenty poskytují barevnou stálost, takže Vaše podlaha bude vypadat stále perfektně. Marmoleum click navíc snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje útulnost, pohodlí a pocit tepla.

Údržba linolea Forbo

Návod k použití Topfinish

Čištění pro materiály MARMOLEUM a MARMOLEUM CLICK – Polymer

Čištění pro materiály MARMOLEUM a MARMOLEUM CLICK – Monel

Technické informace Marmoleum click

Další obrázky:

camel.jpg camel1.jpg