Marmoleum plovoucí podlaha Meister LIB 400 S - 709 křemenná šedˇ - čtverce

Původní cena s DPH: 1,692.79 Kč / m2

Cena po slevě s DPH: 1,523.51 Kč / m2

Sleva: 10%

Balení: 0.63 m2

Dostupnost (dny): 7

Výrobce: Meister

Varianty

Typ varianty Počet Balení
Marmoleum plovoucí podlaha Meister LIB 400 S - 709 křemenná šedˇ - čtverce

Parametry produktu

rozměry: 300 x 300 mm

tloušťka materiálu: 9,8 mm

nášlapná vrstva: 2 mm

oblast použití: 23/32 třída

záruka: 10 let

balení: 0,63 m2

balení: 7 lamel

Podrobný popis produktu

Marmoleum plovoucí podlaha Meister LIB 400 S.
Marmoleum čtverce velikosti 30×30 mm.
Lamely opatřené zámkovými spoji UNICLICK.
Přírodní linoleum tloušťky 2 mm nalisované na HDF desce vysoké hustoty, opatřené zespodu 1 mm korkovou protihlukovou podložkou. Další podložka pod podlahu již není potřeba.

Složení marmolea.
Základní surovinou je přirozený lněný olej. Získává se ze lněných semen. Lněný olej se přemění přívodem kyslíku na lněnoolejnou fermež. Poté se smíchá s přírodními pryskyřicemi, vápennou a dřevěnou moučkou. Zahřátá směs se nalisuje na osnovu a následně se nechá uschnout – z velké části přírodní a skutečně ekologický výrobek!
Požadovaný poměr tvrdosti a pružnosti dosahuje přírodní linoleum v sušicí komoře. Při sušení v komoře vzniká na povrchu mírný »žlutý odstín« – takzvaný film ze sušicí komory. Po pokládce tento film zaniká. Působením slunečních paprsků získává podlaha svoji původní barvu. Délka tohoto procesu závisí na intenzit slunečního záření. U světlých povrchů přírodního linolea se tento efekt projevuje zřetelněji než u tmavých povrchů. Proto se nedivte, když budete vybalovat právě zakoupené přírodní linoleum z kartonu. Vaše podlaha bude potřebovat trochu času, než najde svoji barvu.
Podlahy z přírodního linolea jsou obzvlášť odolné. Podlaha je vhodná pro měkká normovaná kolečka židlí, je odolná proti skvrnám, stálá na světle a antibakteriální.
Povrch Topshield je dvouvrstvá úprava založená na vodní bázi, která nabízí vylepšenou ochranu proti nečistotám a stopám po používání. Současně má tento povrch charakter onoho jedinečného materiálu: Naše podlahy z přírodního linolea jsou přírodním výrobkem s přirozeným půvabem a dotykem.
Podlahy z přírodního linolea MEISTER jsou ideální pro bytové i nebytové prostory při normálním používání, jako jsou kanceláře, čekárny, butiky atd. Mohou se pokládat i na podklady s kontrolovaným teplovodním podlahovým topením. Nejsou vhodné k pokládce ve vlhkých místnostech (koupelna, sauna atd.).
Především podlahy z přírodního linolea nabízejí díky komfortní technologii zámkového spoje neobyčejné možnosti – Speciálně u výrobků MEISTER. Za prvé – neboť jsou zámkové spoje, jež jsou vyfrézované s velkou přesností do velmi zahuštěné nosné desky (HDF), známy svojí extrémně vysokou rozměrovou přesností. Za druhé – dodáváme prvky z přírodního linolea ve dvou formátech, což značně usnadňuje hru barev a tvar!. Vše je možné – od klasické šachovnice až po široký blokový proužek.

Další obrázky: